Burda 2018 Ekim Sayısı Ön İzlemesi Teknik Modeller Tamamı


Merhabalar;
Yine bir dergi  ön izlemesi ve yine güzel alınası bir sayı. Sanki ben yazmazsam olmazmış gibi, modeller hakkında bir iki cümle etmeden geçemeyeceğim.

Bu iki model temel olarak aynı kalıp. Elinde çok dergi  olmayanlar için arşivlik temel kalıbınız olacak güzellikte. Tekrar tekrar yazıyorum ama napıyım, tabi ki elinde eski sayılar olanlar bunlar vardı yeni bir şey yok,güzel değil diyecekler ve de haklılar. Eskisi gibi yoğun ve kullanışlı kalıplar çıkarmıyorlar, her  ay bir-iki model için dergiyi aldırmaya çalışıp modelleri sene içine yayıyorlar. Bu şekilde bile 3-4 sayı ile hemen hemen çoğu kalıbı almış olursunuz.  Ay bana Burdayı savundurmayın pilis, bu sayı güzel, alınmalık işte :))
Özellikle örme kumaşlara harika gidecek bir kalıp, kol altından çan yapıp giyçık kullanılabilir tesettürde. Açıklamaları mutlaka okuyun, kumaş önerilerini özellikle.... 


Kaban kalıbına bayıldım. Benzer model hatırlıyorum elimdeki sayılarda. Kumaş tercihleri yine ön plana çıkmış. O karyağdı kumaşla anlaşılmıyor bile model.


Etek candır, bilirsiniz eteksevengiller pıtpıt eden kalpler ben :)  Ama bu model için basenlilere ufak bir notum var: Bulaşmayın. Özellikle bu tarz pililer açılır ve deforme olur. 2-3 kat daha basenli görünürsünüz.Yavru atmacama yaz-kış tulum diktim bu zamana kadar. Çoğu pratik kesimdi. Kapüşonu iptal edip uyku tulumu yapabilirim. Verilen ölçüler de tam bizim yaş grubunda hemde.
Kız çocuk modelleri hayal kırıklığı oldu. Ama ne demiştik, hepsini bir arada vermezler bize:)
Benden şimdilik bu kadar. Dergiyi kendim çıkarmış kadar da yazmayayım değil mi?
Görüşmek üzere! İnşallah....

3 yorum:

  1. Teşekkürler yorumlarınız bizim için onemli

    YanıtlayınSil
  2. Harikasınız. Emeğinize sağlık.

    YanıtlayınSil
  3. Cok tesekkurler paylasim icin hepsi harika dikilebilir kolay gelsin nebihancim 🌹

    YanıtlayınSil

İletişim için themarmara86@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Serkan Akça. Blogger tarafından desteklenmektedir.