Burda 2019 Ocak Sayısı Ön İzlemesi Teknik Modeller Tamamı

Merhabalar,
Yine bir dergi yazısıyla buradayım🙋🏻‍♀️
Günler önce fotoğrafları hazırlayıp kaydetmişim yayınlamayı unutmuşum. Ahhh ahh. Modellerle ilgili yorumlarımı yapacağım fakat önce sizin yorumlarınızı bekliyorum. Bakalım kimler neler düşünüyor, kimler alacak, kimler bende var zaten bunlar diyecek ve kimler benim yorumlarımı tahmin edecek?


9 yorum:

 1. Merhaba Nebihan Hanım,etek nasıl sizce:) burda da farklı guzel uzun etek modelleri oldukca az cıkıyor belki bir bu etek icin alınır,hı:)

  YanıtlayınSil
 2. Eminecelikcengiz3 Aralık 2018 21:28

  Siz eteği beğenmişsinizdir bence hiç burdaya ihtiyacınız yok ama bence almazsınız çocuk modelleri biraz iyi bence diğerlerine güvenip dikemiyorum ki denemekten bildiğim kalıptan devam etmek kolay geliyor neyse ilk yorumu da yapmış olmanın haklı gururuyla iyi akşamlar efenim��

  YanıtlayınSil
 3. S.a. Nebihan hanım
  Bu sayı tekrarlanan parçalardan oluşmuş ufak birkaç değişiklik veya aynı modellerin farklı fotoğraflanıp yayınlanan dergi. Etek modeli farklı değişik ama temel beden eteği olan yapar gibime geldi çocuk bölümü kostüm ağırlıklı ve temel pijama altı. Benim kendi fikrim alınmaya değecek sayı değil.
  Iyi akşamlar.

  YanıtlayınSil
 4. bu sayıyı da almamıza gerek yok gibi :)

  YanıtlayınSil
 5. yelek modeli güzel ki siz onun boyunu ayarlayıp bizlerle paylaşırsınız:)

  YanıtlayınSil
 6. 111 nolu elbise temel beden kalibi olarak kullanilabilirmi acaba? Penssiz ve bel oyuntulu. Ama kumas onerisi esnek kumassa ozaman temel beden olarqk kullanilamayabilir diye dusundum ne dersiniz?

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yanlarda kup var temel kalıp olarak zor olur, kumaş tipine göre kalıpta değişiklik sonradan da yapabilirsiniz bolluk vs vererek.

   Sil
 7. Bence gerek yok. Daha onceki sayilarda cok benzer veya birebir ayni modeller var

  YanıtlayınSil

İletişim için themarmara86@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Serkan Akça. Blogger tarafından desteklenmektedir.