SLIDE1

Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

28 Şubat 2015 Cumartesi

Mart Sayısını (Burda 2015) Almalı mı?

Her ay kendi kendime sorarım: "Bu ay dergiyi alayım mı?" Cevap da veririm: "Gerek yok, hep aynı modeller zaten." Sözümü de tutarım, almam. Ama bazen alacağım der (dergiden umudumu kestiğim için genel anlamda) almayı unuturum. Peki Mart sayısı alınmalı mı? Arşivi olmayanlar, yeni başlayanlar almalı.
Kapak fotoğrafı olarak seçtiğim bu elbise büyük beden. O kadar beğendim ki büyük bedenler ne şanslı bu ay dedim.

Evdeki Hesap Çarşıya Uymazsa...

İnternet alışverişlerinde her şey yolunda gitmiyor demek ki... Yanlış beden alırsam önü zor kapanır. Allahtan 34 beden kardeşim var, üzülmeyeceğim. Asıl modeli görmek için BURAYA... Ne gördüm ne oldu... Şaka gibi :)

27 Şubat 2015 Cuma

Sheinside Çekiliş Sonucu

Tebrikler sumeyra002@hotmail.com!
Kazanan arkadaşımız themarmara86@gmail adresindenbana ulaşırsa detayları bildireceğim. 

22 Şubat 2015 Pazar

Dikemeyen Anne...

Uzun süredir evde, ağlayan, uyumayan bir afacanla cebelleşen Nebihan'dan herkese selamlar öncelikle. 28 günlük olan Ali Hamza pek nazlı ve huysuz olduğundan bir yere kımıldayamıyoruz. Dikiş dikmeyi geçtim, çay içmeyi bile unuttum diyebilirim. Alışverişmiş, gezmekmiş, kartopuymuş, böyle pencereden bakıyoruz işte :) Az büyü, seni bak nerelere götüreceğim deyip ikimizi de kandırıyorum şimdilik :)

17 Şubat 2015 Salı

Haki Elbise-Tunik

Hastane kontrollerini saymazsak, ilk evden çıkışımız oldu bu. Annemi yolcu edecektik, bilet alma falan derken alışveriş merkezine de uğradık. 20 günlük bebekle gidebileceğim tek yerin de alışveriş merkezi olduğunu anladım. Şu an kar yağıyor olmasa parka götürüp yarım saat yürüyüş yapsak diyordum da havalar fena. Biraz daha büyüsün kuzucuk.

11 Şubat 2015 Çarşamba

Griler Senesi

En en güncel halimle merhaba herkese. Taze çekildi fotoğraflar, hemen de yayın yapıldı. Hazır annem Ali Hamza ile ilgilenirken, 15 gün sonra bakımlı bir hal alayım dedim. Verdiğim kiloları kıyafetlerde test edeyim dedim. Mutlu da oldum yani. Toplamda 16 kilo almıştım, ilk haftada 9 kilosu gitti. Gerisi de yavaş yavaş gider diyorlar. Hiç dert etmiyorum açıkçası. Şu an tek derdimiz Ali Hamza'yı doyurmak, onunla ilgilenebilmek için güçlü olmak. Ee annelik böyle bir şeymiş :)

9 Şubat 2015 Pazartesi

Kot Elbise

Yazdan kalan model ve resimler, tam kışın ortasında paylaşım. Hani kötü günler için deyip para koyarlar ya kenara, benimki de o hesap olmuş. Bu dönemlerde çok dikemeyeceğimi bildiğim için ağırdan almıştım.

8 Şubat 2015 Pazar

Sheinside Çekilişimiz Var!

Uzun süredir sponsorumuz olan SHEINSIDE takipçilerimizi de düşünmüş ve 50 $'lık hediye vermek istemiş.

Çekilişe katılım şartları:
1. Sheinside sayfasına BURADAN mail adresinizle üye olun.
2. Sheinside Facebook sayfasını BURADAN beğenin.
3. Üye olduğunuz mail adresini yoruma yazın.

Çekiliş 26 Şubat gecesi son bulacak. Yazı yorumlara kapatılacak. 27 Şubat akşamı kazanan Random.Org ile belirlenecek. Herkese bol şans...

5 Şubat 2015 Perşembe

41 (hafta) KERE MAŞALLAH

Doğumdan önceki gün çekip hazırladığım, paylaşmaya vakit bulamadığım yayındır kendileri ;) Son hamile fotoğraflarım bunlar olmuş oldu böylece. 
Son hamilelik kombinim de gelsin. 9 ay boyunca tunik-pantolon giydim, jübilemi de jileyle yapayım dedim. Havalar soğuk olduğu için en iyisi tunik-pantolon olmuştu. Bugün havayı da böyle mis gibi bulunca aylar önce diktiğim kıyafeti giyme fırsatım oldu. Artık ne kadar bol dikmişsem son haftada bile giyebildim

2 Şubat 2015 Pazartesi

Gömlekler

Gömlek giymeyi seviyorum. Bluz dikmek sorun değil ama gömlek dikmeye genelde değmiyor. Almayı tercih ediyorum. Önümüzdeki dönemde kombinlerimi tamamlayacak modelleri seçtim. Ekose ağırlıklı oldu. 2 ve 7 numaralar favorilerim. Model detaylarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere...