Satın Alma 👆🏻

Anne-Kız Abiye ve Mezuniyet Elbiseleri

Merhabalar...

Abiyeyi sadece kına gecemde ve düğünümde kullanmış biriyim. İşte tam da bu nedendendir ki ne dikmesi ne de giymesi konusunda meraklıyım. Ne facebook ne de Instagram paylaşımlarımda vardır abiye veya gelinlik tarzı şeyler. Yine de bu konuda düğün dernek, mezuniyet gibi durumlarda fikre ihtiyacı olan çok. Bu noktada size hem abiye modellerle ilgili fikirlerimi paylaşacağım hem de bir sayfa tanıtımı yapacağım. Bu sayfa nedir, neredendir, fiyatlar nasıldır, nasıl hizmet verir, modeller nasıl gibi soruların cevapları olacak. Tabi benim sevgili okurum en çok da modellerle ilgilenecek. O zaman paylaşması benden, ilham alması sizden.

Hi everbody, 
I do not wear and sew evening dresses or share wedding dresses so much as you know. In fact I do not go such ceremonies very often and there is no way to wear in daily life. But there are wedding ceremonies and proms and so there are so many people need advice on this topic. At this point I will introduce a site to you and share my ideas about the dresses and what to wear. I will tell you what this page is, where it is, how it works, how much the dresses are, and what ere the dresses look like. Then I share ..."Mezuniyet Gecesi Kızı" anlamına gelen http://www.dressesofgirl.com/ sitesi Amerika'dan online satış yapan, bu şekilde bize ulaşan bir site. Miniden maksiye, vintage tarzdan moderne, dantelliden taşlısına geniş bir yelpazesi var. Tabi vintage sever biri olarak dikkatimi ilk çeken bu mavi elbise oldu. Mavi dantelin altından sütlü kahve astar kullanılması fikrini sevdim ben. Danteli abartılı değil, detaylarla boğulmamış, kesimi sade. Kırmızı ve siyahın aksine akla hemen gelmeyecek renkler. Herhangi bir kombinde bu renk uyumu dikkate alınıp değerlendirilecek (Kendime not).  
Homecoming girl is a site that serves online from America. From mini to maxi, vintage to modern, lace to precious stobes, it has a wide range of products. As a vintage lover, I adore this blue lace dress. It is not exegerated, not so many details, and not classical collars such as black and red as always thought and used. In any outfits, such colours should be used: blue and light brown. Note to myself ;)

Bunun dışında, sadelikten yana biri olarak zarif bulduğum ve beğendiğim modelleri paylaşacağım.
In addition to this, as a person who loves modesty and purity,  I will share the dresses I like most and I find worth to share. 

Siyah Şıklık (Black Homecoming Dresses)
Bana en çok hitap eden model de işte bu. Sade, zarif ve şık. Herkesin düğün, nişan, kına, hatta sünnet annesi için elbise anlayışı farklı. Abiye denince abartmak gerek, sonuçta öne çıkmalı diyenler olabilir ama böyle sade bir modelle de farklı olmak mümkün. Siyah elbise modellerine buradan ulaşabilirsiniz. http://www.dressesofgirl.com/prom-dresses-c-30/

This is the dress that describes me best. Modest, elegant and chick. Everybody has different styles and understanding on what to wear in wedding ceremonies or in such days or nights. But in my opinion, less is more. With such a modest dress you could be different. You can see all the black dresses, click the link above.  
Kırmızı ve Kloş (Red and Full Circle Dresses) 
Gençlerin vazgeçilmez modeli: Kloş etek. Gençlerin diyorum bakmayın ben de seviyorum kloş elbiseleri. Ama bu tam bir mezuniyet elbisesi. Tam daire kloş etek ve güpür üst beden. Kolu ve eteği uzun tut, kapalı olarak giy, sade şıklığı yakala ;)
Teenagers love this style most: Full circle skirt or dresses. I say teenagers but I also do love circle dresses. Full circle skirt and lace details are pure and enough. For hijabers, long sleeves, maxi length will be great. 

Ve En Sevilen: Anne - Kız Kombinleri
(Most loved: Mother and Daughter) 
Son yıllarda en çok ilgi çeken ve bu aralar gayet popüler olan tasarımlar anne kız tasarımları. Bir çok tasarımcı ve marka da bunu gerçekleştiriyor. Her kumaş ve model anne kız kombini yapmaya uygun düşmediği için abiyede fikir almakta fayda var diye düşünüyorum. Mesela annedeki dekolte çocukta iğreti durabilir. Her pul, payet, taş çocukta güzel durmayabilir. Veya fiyonk çocuk kıyafetinde çok tatlı duruyorken, anne kıyafetini basitleştirebilir. Yani öyle göründüğü gibi veya yapılmaya çalışıldığı gibi basit bir mesele değil. 
In these days, mother and daugter dress designs are very popular. Many designers and brands are working about that. Every fabric and style are not suitable for mother and daughter looks, so advice is needed. For example, low-cut dresses are not pretty for the children in my opinion. Or, so much lace and stones may not be good for the children. Or bow detail could be nice on the kids, but on parent's dress it could be childish. So, it is not easy to design mother daughter dresses as thought. 

Fiyat - Kalite Dengesi (Homecoming Dresses Under 100)
Gelelim asıl mevzuya. Bu sitede fiyatlar nasıl? Fikir almak ve bakmak istiyorsanız uygun fiyatlı elbiselere linkten ulaşabilirsiniz. http://www.homecomingirl.com/homecoming-dresses-under-100-c_24/

Main topic is the price and quality balance. How about the price? If you want to see and find affordable dresses click the link above. 

Benim anlatacaklarım bunlar Sevgili Okur!
Son olarak şunu da ekleyeyim: Moda olanı değil kendinize yakışanı bulun. 
Bedeninizin farkına varın, her modelin her bedene gitmeyeceğini bilin. 
En göze batan renk ve modelle değil de en zarif modelle de çok şık olabileceğinizi unutmayın ;)
Ve Hoşça Kalın :)

Not: Bu arada ne kadar çok "sade" demişim!
Here ends my words. I want to add something: 
Wear what fits you best, not the popular one. 
Know your body type and remember every people cannot wear every dress. 
Most attractive colour and design could not be the best one, think about the modesty. 

And see you! 

Yorumlar

Yorum Gönder

İletişim için themarmara86@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Arşiv

Daha fazla göster

Toplam Görüntüleme

Etiketler

Daha fazla göster

Kimler Online?

TAKİP TAKİP