SLIDE1

Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

12 Mayıs 2016 Perşembe

Tasarım Yelekler


Birkaç yıldır süregelen yelek trendi bitecek gibi durmuyor. Muhafazakar giyimde olduğu kadar yabancı bir çok markanın tasarımları arasında da yerini almış durumda. Klasik modellerin dışına çıkan tasarımlar, geometrik kesimler, aksesuar temalı detaylar derken ciddi bir çeşitlilik söz konusu.
 Ben de bu çeşitlilikten nasibimi aldım tabi. Kendi diktiklerimi zaten ne kadar severek giydiğim belli. Ama bu modeli görür görmez "Benimmm" dedim :) Krep, astarlı, beyaz ve herkeste olmayan bir tasarım. Kısacası Nebihan bunu beğendi, merak edenler  2 tık yapıp yeleği inceleyebilir:
Kombin resimlerimi Çamlıca Parkı'nda çektik. Sakin, huzur dolu, çocuklar için ideal bir yerdi. Sakinliğini sanırım hafta içi gitmemize borçluyduk. Biz ortamı sevdik, ailecek gidip çayınızı içebileceğiniz bir yer.
En çok seven de Ali Hamza tabi. 3 tane park, bir sürü çocuk, çizgifilm karakterlerinin heykelleri derken yine buldu kendini. Ah çocuklu hayat, park ve bahçeler genel müdürü oldum diyorum da gülüyorlar :))
Neyse efendim, çok tutmayayım sizi de gidip çayımı içeyim. Hoşça kalın, sevgiyle kalın, bir de takipte kalın :) Allah'a emanet...

3 yorum:

  1. Ay öğrencilik hayatımın geçtiği yerler biz yatılıda okurken hafta sonu gezmelerimiz için giderdik güzeldir oralar :) Şimdi gelelim yeleğe çok güzel bunun yapımını ne zaman görürüz������

    YanıtlaSil
  2. Kombininizin her bir parçasını çok beğendim.Güle güle giyin...Ayşe

    YanıtlaSil
  3. Ohhh tospiğim doya doya oynamış ne güzel yelek de çok yakışmış :))

    YanıtlaSil

Konu dışı sorularınız için lütfen mail atın: themarmara86@gmail.com

Kırıcı, eleştiriyi aşan ve reklam olan yorumları onaylamıyorum.